שרותים לשכירים

מחלקת השירותים לשכיר מתמחה במתן פתרונות הבנויים על פי הצרכים היחודיים של שכירים . אנו נותנים מענה במגוון תחומים ולאחר היכרות עם צרכיו הספציפיים של כל לקוח .
 
1
. ליווי ויעוץ לשכיר הפורש מהעבודה או המעוניין להיערך כיאות לפרישתו.

לאור מורכבות נושא הפנסיה והפרישה מהעבודה  עובד המעונין לשמור על מירב הזכויות הפנסיוניות שלו תוך ניצול מירבי של הטבות המס ותוך שמירת כל האינטרסים שלו בזמן הפרישה מהעבודה או בהחלפת מקום עבודה, חייב לרכוש מומחיות בתחום מורכב הדורש ידע בחוקי עבודה ,חוקי פנסיה וחוקי מס שונים . ללא ידע בתחומים אלו אין ביכולתו של אדם לתכנן את החסכון הפנסיוני שלו ואת תהליך הפרישה שלו בצורה שתבטיח לו שיממש את כל זכויותיו המגיעות לו על פי חוק.
אנו מציעים ליווי ויעוץ מלא בתחומי הפנסיה ,קופות גמל, בטוח וקרנות השתלמות .ליווי מרגע התחלת העבודה ועד לפרישה לגמלאות .
להמשך..... 

2.החזרי מס לשכירים. 

כתוצאה משיטת חישוב המס
בארץ ומהעובדה שאין (בינתיים) חובת דיווח כללית למס הכנסה, נוצר מצב שבו לרוב הגדול של ציבור השכירים בארץ ישנה זכאות להחזר מס הכנסה לשנה אחת או מספר שנים על פי הנסיבות .סכום ההחזר הממוצע הוא 5,000-6,000 ש"ח .
האם מס הכנסה חייב לך כסף?

לשאלון בדיקת הזכאות להחזר מס -לחץ כאן.


במשרד תיעשה בדיקה מקיפה ויסודית לבירור זכאותך . אנו נכין את הדוח  למס הכנסה ונגיש אותו עבורך ,הדבר היחידי אותו הנך נדרש לעשות הוא לעבור על השאלון ולענות עליו . במידה ואתה עונה על אחד מהתנאים המצוינים בו אתה כנראה זכאי להחזר מס .

 לחץ כאן להשארת פרטים ואנו נחזור אליך בהקדם להמשך בדיקת הזכאות והתחלת התהליך של החזר המס.
  

 

יאיר כהן צמח-רואה חשבון | שבטי ישראל 1 חולון 58590 | טל.03-5533696 ,פקס.03-5011536 | אימייל: yair@my-cpa.co.il
© כל הזכויות שמורות למשרד כהן צמח ושות'
בניית אתריםEK DESIGNגישור